Beşel Türkçe Sayfası Beşel İngilizce Sayfası
Beşel Ana Sayfa Beşel Kurumsal Beşel Bizden Haberler Beşel İletişim Formu Beşel İletişim  
 
KURUMSAL
 

1987 yılında Konya'da kurulan BEŞEL Endüstriyel Ürünler Gıda ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. gıda endüstrisi için gereken gıda ham maddeleri ve kimyasal katkı maddelerini ithal ve ihraç eden ve iç pazarda geniş bir müşteri ağına sahip olan bir firmadır.

Beşel Gıda kurulduğundan bu yana modern teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyüyüp gelişmiş ve Türkiye'de gıda ham maddeleri ve katkı maddeleri tedarik sektöründe her zaman ilk sıralarda yer almıştır.

5500m2 kapalı alan üzerindeki modern depolama tesislerinde ürünlerini depolayan BEŞEL Gıda; yurt içinde ve yurt dışındaki üreticilere hizmet sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamanın gururunu taşımakta ve üreticilere sağlıklı , güvenilir ürünler sunmanın başarısı ile sürekli büyümektedir.

Tedarik ettiği tüm hammaddeleri merkezi Konya olmak üzere İstanbul , G.Antep, İzmir ve Mersinde kurduğu ofisler ve depolar aracılığıyla ülke geneline dağıtımını yapmaktadır. BEŞEL Gıda ; palm yağı üretimi yapan dünya genelinde dağıtım ağına sahip bir Uzakdoğu firmasının ve dünyada lider kakao üreticilerinden biri olan Delfi Cocoa firmasının Türkiye ve CIS ülkeler distribütörüdür.

Firmamız portföyündeki tüm ürünleri Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika, Balkanlar ve bazı Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Müşterilerine her yönüyle uygun, kaliteli ve güvenilir ürünleri sağlamayı amaç edinen BEŞEL Gıda , müşterilerinin üretim sürecinde en uygun sonuçlari almaları için işbirliği içinde olmayı ve öneriler geliştirmeyi ilke edinmiştir.

 
 
  1  
Endüstriyel Yağlar
  2  
Kakao Grubu
  3  
Gıda Katkı Maddeleri
  4  
Gıda Kimyasalları
  5  
Un Grubu
  6  
Gıda Aromaları
  7  
Koli Bantı
  8  
Dumanlama Yoluyla Dezenfeksiyon Fumite OPP